Technik - serwisant urządzeń drukujących i wielofunkcyjnych

Copy Felix

31-242 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Copy Felix obecna na rynku od ponad 20 lat poszukuje Technika - serwisanta urządzeń biurowych.

P o d s t a w o w e z a d a n i a n a s t a n o w i s k u:

- serwis i naprawa urządzeń drukujących;
- dostawa materiałów eksploatacyjnych do klientów;
- raportowanie i wprowadzania do systemu wykonanych zadań;
- szkolenie klientów

Wymagania

O f e r u j e m y :
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie;
- stałe godziny pracy;
- możliwość rozwoju;
- szkolenia;

W y m a g a m y:
- doświadczenia w serwisowaniu drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych
- prawa jazdy kat. B (czynnego)
- komunikatywnej znajomości j. angielskiego
- znajomości pakietu Office
- umiejętności pracy w zespole i z klientami B2B

Prezentacja firmy

Firma to ludzie, nie tacy z przypadku tylko tacy, którzy umieją z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis