Technik/Serwisant - połączenie informatyki i elektroniki [STUDENT] min. 2000 zł netto

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500, śląskie

Opis stanowiska pracy

Razem chcemy stworzyć firmę, która będzie numerem 1 nie tylko w Polsce ale i w Europie/Świecie. Czy to będzie proste? NIE Czy to jest możliwe? Z najlepszymi ludźmi WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.

Na początku wymagamy przede wszystkim chęci więc jeżeli tego Ci nie brakuje to nie zniechęcaj się poniższą listą.

Zakres obowiązków:
- wstępna, zdalna diagnoza problemów
- bieżąca pomoc telefoniczna i przez internet naszym klientom w zakresie informatycznej i elektryki/elektroniki (pomoc w sprawdzeniu połączenia kabli, wtyczek itp - proste, podstawowe zdarzenia - zdalnie przez telefon)
- prowadzenie rejestru serwisów i tworzenie raportów
- bieżące zgłaszanie działowi technicznemu problemów i szczegółów z nimi związanych
- pomoc zdalna w zakresie naszych programów, diagnoza problemu, szukanie rozwiązań
- lokalne wyjazdy serwisowe
- kontakt z klientami w celu sprawdzenia czy są jakieś uwagi/problemy/pytania
- rozwijanie dokumentacji technicznej na podstawie własnych doświadczeń

Część pracy lub całość (dla osób, które będą potrafiły pracować w takiej formie) może być wykonywana zdalnie.

Co oferujemy:
- dopasowanie do Twoich zajęć na uczelni,
- 30 wolnych, płatnych dni w roku przeznaczonych na naukę/rozwój itp
- możlliwość rozwoju, zdobywania wiedzy
- udziału w ciekawych projektach
- możliwość przejścia do planowanych startupów
- dostęp do sprzętu i technologi (posiadamy własną linię montażu PCB, własne linie produkcji obudów, malarnię proszkową spawalnie, drukarki 3D, oprogramowanie do projektowania mechanicznego [SolidWorks], elektroniki [Eagle, Altium]
- sam możesz wyznaczyć swój kierunek rozwoju (np: informatyka, elektronika, mechanika itp)

Ta oferta skierowana jest dla STUDENTÓW ZAOCZNYCH/WIECZOROWYCH dysponujących czasem od 8 do 16 lub od 16 do 22 w dni robocze lub 8-22 w soboty/niedziele. Osób lubiących samodzielną pracę, kontakt telefoniczny, znające dobrze podstawowe kwestie techniczne (elektryka i/lub elektronika i/lub informatyka). Osoba na tym stanowisku musi przede wszystkim lubieć rozwiązywać problemy. Na tym będzie głównie polegała jej praca.

Wymagania

- ANALITYCZNE MYŚLENIE w zakresie techniki, problemów, rozwiązań
- WRODZONA MOTYWACJA, nie przychodź do nas w jej poszukiwaniu, damy Ci cel, razem mamy sprawdzić by nasi klienci pokochali naszą obsługę ale nie będziemy Cię motywować do bycia dobrym w tym co robisz, bycie najlepszym to Twoja natura,
- chęć ciągłego rozwoju swojej osobowości intelektu [potrzebni nam są ludzie, którzy wiedzą jak to jest ważne]
- uczestniczenie w szkoleniach
- ciągłe rozwijanie swojej wiedzy w interesującym Cię i potrzebnym zakresie
- dobra znajomość obsługi komputera (konfiguracja sieci, ustawień, naprawa systemu Windows)
- znajomość podstaw z zakresu: elektryki, elektroniki, informatyki
- systematyczność i samodzielność w działaniu
- umiejętność logicznej analizy [niezbędne przy rozwiązywaniu problemów]
- dobra organizacja pracy lub gotowość do jej wypracowania
- podstawowa znajomość pakietu MS Office/OpenOffice
- sumienność, dokładność, terminowość
- lojalność
- dyspozycyjność [do tygodniowych płatnych dodatkowo dyżurów, poza standardowymi godzinami pracy]
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- podstawy elektroniki (lutowanie, czytanie schematów, diagnoza elektroniki)

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 337PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za dyżury
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis