Technik serwisant, naprawa drukarek.

PROGRESS Serwis

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko serwisant sprzętu komputerowego i elektronicznego z przewagą umiejętności naprawy urządzeń drukujących.
Obowiązki:
- diagnostyka urządzeń drukujących
- diagnostyka usterek sprzętu komputerowego i elektronicznego
- naprawa usterek i wymiana podzespołów,
- testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
- wyjazdy do klientów w celu naprawy, konserwacji urządzeń, dostawy
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej,
Wymagania:
- doświadczenie w branży,
- bieżąca znajomość nowości technicznych
- samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie
- dyspozycyjność,
- kultura osobista,
- komunikatywność
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- praca na pełny etat
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Nasz Firma została założona w 1990 roku, wkraczamy w 27 rok naszej dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis