Technik / serwisant IT

Soft Group

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds serwisu informatycznego.

Do obowiązków specjalisty będzie należało:

  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych (Help Desk)
  • diagnostyka systemów komputerowych (MS Windows)
  • usuwanie problemów z działaniem infrastruktury IT
  • instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • administracja systemami klienckimi i serwerowymi (MS Windows)
  • raportowanie wykonanych działań

Wymagania

Od osób aplikujących na powyższe stanowisko oczekujemy:

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft
  • wiedzy w zakresie administracji sieciami komputerowymi
  • umiejętność logicznego analizowania problemów
  • prawo jazdy kategorii B
  • zapraszamy również studentów zaocznych kierunków technicznych
  • znajomości języka angielskiego

Prezentacja firmy

Od 1997 roku zajmujemy się obsługą informatyczną naszych Klientów. W zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis