Opis stanowiska pracy

HR Format to firma zajmująca się doradztwem personalnym. Nasza specjalizacja to: rekrutacja pracowników, systemy ocen okresowych pracowników i ocena pracowników. Doświadczenie naszych specjalistów wspieramy testami psychologicznymi, a w ofercie firmy HR Format znajdą Państwo również usługi Assessment Center i Development Center.

W związku z zapotrzebowaniem Naszego Klienta, firmy Cofely Services Sp. z o.o., świadczącej usługi w zakresie infrastruktury technicznej w budownictwie kubaturowym (facility management), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technik/Serwisant/Elektryk

Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Zadania:

Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw urządzeń energetycznych w celu zapewnienia nieprzerwanej dostawy mediów energetycznych.

Wymagania:

  •  Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (elektroenergetyk, elektryk, automatyk),
  •  Doświadczenie w pracy w zakresie eksploatacji urządzeń energetycznych lub elektroenergetycznych,
  •  Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  •  Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  •  Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i odchyleń od standardów,
  •  Umiejętność obsługi komputera,
  •  Umiejętność pracy w zespole,
  •  Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
  •  Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym (w ruchu ciągłym).

Oferujemy:

  •  Dojazd z Poznania i Kościana
  •  Pracę w międzynarodowej korporacji,
  •  Opiekę medyczną,
  •  Możliwość uzyskania karty MultiSport.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę PIOTR KUŹNIAK REKRUTACJE I DORADZTWO PERSONALNE z siedzibą w Luboniu przy ulicy Źródlanej 4/54, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest PIOTR KUŹNIAK REKRUTACJE I DORADZTWO PERSONALNE z siedzibą w Luboniu przy ulicy Źródlanej 4/54. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Ich podanie jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Prezentacja firmy

firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena