Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Technik RTG

Od: Grupa Nowy Szpital Holding S.A.
Miejsce pracy: Świebodzin,Zielona Góra

Opis stanowiska
Udzielanie świadczeń diagnostyczno-terapeutycznych w zakresie diagnostyki obrazowej, elektromedycznej i radioterapii.
Wykonywanie zabiegów diagnostycznych i terapeutycznych z wykorzystaniem promieniowania jonizującego, pierwiastków promieniotwórczych, pola magnetycznego, ultradźwięków. Realizacja zleceń lekarskich.
Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Oferujemy
Stabilne warunki zatrudnienia,
Duże możliwości rozwoju zawodowego,
Różne formy zatrudnienia,
Wsparcie poszerzania kompetencji zawodowych.

Wymagania
Prawo wykonywania zawodu technika elektroradiologii;
tytuł specjalisty w dziedzinie diagnostyki i terapii lub studia wyższe mile widziane.
Doświadczenie w wykonywaniu badań radiologicznych.
Wysoka kultura osobista, cierpliwość i zrozumienie problemów pacjentów.
Umiejętność pracy w zespole.