Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Stanowimy część Grupy Saint-Gobain.

Saint-Gobain HPM Polska Sp. z o.o., Zakład Abrasives, to największy w Polsce i jeden z największych na świecie producentów materiałów ściernych.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży materiałów ściernych, działającym we wszystkich gałęziach przemysłu i na wielu rynkach.

Czym będziesz się zajmował/a na tym stanowisku?

  • Przygotowaniem zleceń testowych oraz nadzór nad ich wykonaniem
  • Koordynacją przebiegu cyklu produkcyjnego oraz testowanie ściernic testowych
  • Prowadzeniem analiz laboratoryjnych – uwzględniając testowanie surowców oraz wyrobów gotowych
  • Przygotowaniem próbek na testy (np. cięcie, pobieranie surowców z magazynu) oraz ich dokumentowanie (np. zdjęcia)
  • Udziałem w projektach WCM

Kogo szukamy?

  • Osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku podpartym sukcesami
  • Osoby ze znajomości systemu SAP oraz pakietu MS Office
  • Wykształcenia technicznego bądź zawodowego w kierunku chemicznym, fizycznym bądź laboratoryjnym
  • Ze znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • Potrafiącą pracować pod presją czasu oraz kreatywnie rozwiązującą problemy

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

Prezentacja firmy

firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji