BorgWarner Rzeszów Sp. z o.o.
BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Nowoczesne fabryki i Centrum Badawczo – Rozwojowe zostały zlokalizowane przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym i dostarczają swoje produkty m. in. dla takich Klientów jak Fiat/GM, Ford, Audi, Volkswagen czy Jaguar.

Poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób do zakładu produkcyjnego transmission systems na następujące stanowisko:

Technik Produktu

Miejsce pracy: Rzeszów

Cel stanowiska: dostarczanie wsparcia Inżynierii Produktu w uruchomieniu i w operacjach wytwarzania, oraz ciągłym doskonaleniu produktów.

Obowiązki i odpowiedzialności:

  • Dostarczanie wsparcia technicznego przy wytwarzaniu produktów
  • Kontakt dla działów Inżynierii Produktu z innych lokalizacji
  • Wsparcie działań inżynierii produktu w siedzibie firmy; organizacja wsparcia i udziału innych jednostek Inżynierii Produktu
  • Odpowiedzialność za spełnienie wymogów specyfikacji przez produkt
  • Śledzenie i raportowanie wyników produktowych w czasie ich wytwarzania
  • Zarządzanie w rozwiązywanie problemów produktowych w fabryce oraz u dostawców
  • Zarządzanie zmianami produktowymi
  • Wsparcie w definicji procedur testowych i specyfikacji sprzętu testowego
  • Wsparcie przy analizie zwrotów od klienta

Wymagania i umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier mechanik, inżynier mechatronik, inżynier elektronik)
  • Zdolność do pracy w międzynarodowym środowisku zorientowany na klienta i działalność organizacji
  • Doskonałe zdolności interpersonalne
  • Doskonałe zdolności prezentacji
  • Średniozaawansowany język angielski
  • Rozumienie zagadnień konstrukcji produktu i zasad projektowania
  • minimum 1 rok doświadczenia w dziale Inżynieryjnym, lub w wytwarzaniu części.
  • (Preferowane doświadczenie w branży motoryzacyjnej, przy wytwarzaniu przekładni automatycznych)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.