Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik Procesu Wtrysku

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź / Konstantynów Łódzki

Zadania:

  • nadzór nad procesem technologicznym
  • optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze wtryskowni
  • praca nad poprawą wskaźników brakowości i wydajności
  • prowadzenie dokumentacji procesowej i produkcyjnej
  • wsparcie w realizacji szkoleń doskonalących umiejętności nastawiaczy maszyn wtryskowych
  • zatrzymywanie i uruchamianie maszyn zgodnie z planem produkcji i poleceniami przełożonego
  • zmiana form wtryskowych wraz z podłączeniem wszystkich mediów i urządzeń peryferyjnych zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • ustawianie procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją
  • zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz form wtryskowych niezwłocznie po ich wykryciu oraz usuwanie ich celem zapewnienia najlepszej możliwej wydajności
  • realizacja zadań indywidualnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku technika procesu lub podobnym stanowisku w branży tworzyw sztucznych
  • wykształcenie techniczne
  • zaawansowana wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu obróbki tworzyw sztucznych i metody wtrysku
  • uprawnienia na suwnice sterowane drogą radiową
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dokładność i sumienność, zaangażowanie
  • szybkość w działaniu, sprawność manualna

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe
  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • miejsce pracy: Łódź (Dąbrowa) lub Konstantynów Łódzki (na granicy z Łodzią)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.