Technik oświetlenia/ technik sceniczny

Teatr Stary w Lublinie

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Technik sceniczny/ technik oświetlenia:

Wymagane umiejętności:
- umiejętność czytania planów technicznych
- podstawowa znajomość urządzeń oświetleniowych
- podstawowa wiedza z zakresu techniki scenicznej
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność.

Dodatkowo punktowane będą uprawnienia SEP/SPE na stanowisku eksploatacji lub dozoru urządzeń elektrycznych.

Konieczny brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Do obowiązków technika scenicznego/ technika oświetlenia należeć będzie m.in.:
- realizacja prac związanych z montażem, obsługą i demontażem urządzeń oświetleniowych;
- realizacja prac związanych z montażem i demontażem dekoracji,
- realizacja prac scenicznych podczas prób i spektakli teatralnych, koncertów i innych wydarzeń
- udział w pracach związanych z obsługą sprzętu multimedialnego.

Prezentacja firmy

Od 2012 r. Teatr Stary w Lublinie działa jako jednostka impresary... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 2 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne