Technik/Operator wtryskarki (m/k)

Trenkwalder

Środa Śląska, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Obowiązki:
  • obsługa wtryskarek, wytłaczarek,
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali,
  • kontrola parametrów pracy wtryskarki i urządzeń pomocniczych,
  • ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy,
  • montaż i demontaż form wtryskowych,
  • wykonywanie próbnych serii produkcyjnych,
  • wpisywanie aktualnych wartości parametrów do kart technologicznych,
  • konserwacja maszyn i form.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne),
  • wiedza związana z obsługą maszyn, przetwórstwem tworzyw sztucznych,
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w ustawianiu parametrów wtrysku,
  • podstawowa wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali z tworzyw sztucznych,
  • sumienność, odpowiedzialność i dokładność,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych,
  • mile widziane uprawnienia z zakresu obsługi żurawi.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • system zmianowy, wolne weekendy,
  • roczne podwyżki wynagrodzeń,
  • bogaty pakiet socjalny - świadczenia na święta, paczki na Mikołajki, wyprawki szkolne, wczasy pod gruszą, imprezy firmowe, ubezpieczenie grupowe, prezent na urodziny, ślub, narodziny dziecka,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy