Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Technik - Operator Kontroli Jakości Dostaw

Lokalizacja: Skawina

Zakres obowiązków:

  • Odbiór jakościowy komponentów,
  • Wykonywanie pomiarów zgodnych z instrukcjami oraz normami,
  • Monitorowanie statusu komponentów w wewnętrznej bazie dostawców oraz w bazach odstępstw,
  • Zarządzanie przesunięciami komponentów w systemie SAP,
  • Transport komponentów,
  • Ścisła współpraca z działami: logistyki, zakupów oraz SQA,
  • Wykonywanie prób montażowych,
  • Prowadzenie inwentaryzacji wewnętrznych w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym - wspomagającym procesy produkcyjne,
  • Dobra znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Znajomość czytania i interpretacji rysunku technicznego oraz norm,
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • Znajomość programu SAP,
  • Znajomość narzędzi jakościowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobre warunki pracy, opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy, kartę sportową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.