Technik Obsługi Obiektu Bielsko-Biała

Sodexo Polska Sp. z o.o.

Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie do jednego z naszych kontraktów poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK OBSŁUGI BUDYNKU
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

- Prowadzenie przeglądów budynku oraz urządzeń technicznych
- Nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku
- Obsługa techniczna systemów wentylacji, klimatyzacji, elektroenergetycznych, hydraulicznych
- Usuwanie awarii
- Monitoring mediów
- Nadzór nad podwykonawcami (ochrona, sprzątanie)

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektryczne lub mechaniczne)
- Uprawnienia SEP min. Gr.1 oraz Gr. 2
- Podstawowa znajomość programu Ms Office

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od grudnia 2017
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu – naszym priorytetem jest awans wewnętrzny
- Pakiet Socjalny
- Miłą i życzliwą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na numer
602 318 714 lub aplikację na podany adres email.

Prezentacja firmy

Sodexo Polska Sp. z o.o. jest częścią Sodexo Group – światowego lidera w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria