Technik - naprawa płyt głównych

Biznes Partner Sp. z o.o.

90-117 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491
dla swojego Klienta, lidera na światowym rynku IT poszukuje osób na stanowisko:

TECHNIK

Miejsce pracy: Łódź Widzew

Opis stanowiska pracy:
• naprawa płyt głównych laptopów Dell i Lenovo,
• czytanie schematu elektronicznego,
• znalezienie przyczyny i naprawa oraz wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych,
• testowanie i inspekcja wizualna płyt głównych.

Wymagania:
• umiejętność czytania schematów elektronicznych,
• znajomość podstaw elektroniki,
• umiejętność lutowania układów SMD oraz przy użyciu lutownicy kolbowej i hot air,
• chęć doskonalenia swoich umiejętności,
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:
• Umowę o pracę u lidera na światowym rynku IT,
• Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
• Stabilność zatrudnienia,
• Praca w systemie II zmianowym,
• Dostęp do nowoczesnych technologii,
• W pełni wyposażone, nowoczesne stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości