Technik/Monter/Instalator (Data Center)

Antal SSC/BPO

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Chcesz uczestniczyć w projekcie tworzenia nowego Data Center? Interesują Cię zagadnienia związane z przechowywaniem dużej ilości danych? Chcesz zdobyć doświadczenie w niezwykle szybko rozwijającej się branży? Planujesz związać swoją przyszłość z IT?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres zadań:

  • czynności związane z obsługą i utrzymaniem Data Center z obszaru:
  • instalacji nowego sprzętu/serwerów,
  • okablowania,
  • napraw,
  • plumbingu (systemy chłodzenia),
  • montowania szaf RACK,
  • wymiany filtrów.

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania różnego typu instalacji,
  • doświadczenie w zakresie wykonywania napraw urządzeń oraz sprzętów,
  • chęć zdobycia szerokiego doświadczenia w pracy z najbardziej zaawansowanymi, innowacyjnymi rozwiązań z zakresu Data Center,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • wykształcenie techniczne – mile widziane,
  • doświadczenie w branży Data Center – mile widziane,
  • Mile widziani absolwenci techników o profilu: hydraulika, chłodnictwo, elektryka.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl