Technik, montażysta, serwisant systemów parkingowych

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Od osoby na tym stanowisku wymagane jest doświadczenie w obsłudze narzędzi elektrycznych (wiertarka, szlifierka itp). Potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu elektryki (pomiar napięcia, prądu itp)

Zakres obowiązków:
[prace budowlane]
- wykonywanie wykopów pod okablowanie
- instalacja kabli zasilających, skrętek komputerowych, światłowodów
- montaż fundamentów pod urządzenia parkingowego
- serwis z dojazdem klientom firmy [teren całej Polski]
- montaż systemów na terenie całej Polski
- uruchamianie urządzeń parkingowych

dla ambitnych osób możliwość awansu na stanowisko:
- koordynatora projektu - kompleksowy nadzór nad projektem realizowanym dla klienta (dostarczaniem naszych rozwiązań)
- menadżer serwisu - osoba odpowiadająca za funkcjonowanie działu serwisu

Wymagania

- prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem
- Znajomość ogólnych zasad działania układów elektrycznych
- gotowość do wykonywania prac budowlanych (przekopy, wykopy, wiercenie, posadowienie fundamentów, nacinanie pętli indukcyjnych itp. - ogólnie prace fizyczne)
- wiedza w zakresie pomiaru napięć, podstawowego diagnozowania urządzeń elektronicznych (także do przyuczenia)
- dyspozycyjność (1 lub kilkudniowe wyjazdy serwisowe oraz montaż systemów parkingowych) od 1 do 4 razy w miesiący, ustalane z odpowiednim wyprzedzeniem
- pozytywne nastawienie
- zdolności manualne i techniczne
- dokładność
- sumienność
- punktualność
- pracowitość

Mile widziane:
- Umiejętność rozplanowania czasowego powierzonych do realizacji zadań

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za dyżury, za wyjazdy kilkudniowe/delegacje
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis