Technik, montażysta, serwisant instalacji teletechnicznych, Olsztyn i okolice

Empel System s.c.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się produkcją urządzeń oraz systemów służących ochronie obiektów i mienia podejmie współpracę z technikiem w zakresie instalacji teletechnicznych, montażu i serwisie systemów antykradzieżowych, monitoringu CCTV.
Mile widziane szkolenie w naszej firmie.
Praca w niepełnym wymiarze godzin, polegająca na wykonywaniu montażów i serwisów w zależności od otrzymywanych zgłoszeń na terenie Olsztyna i okolic.
Praca głownie w godzinach nocnych (1-3h).

Wymagania

Poszukujemy:
Osób prywatnych (umowa zlecenie);
Osób prowadzących własną działalność gospodarczą, firm;
Czynne prawo jazdy: kat. B, własne narzędzia;
Wiedza z zakresu zagadnień elektrycznych i elektronicznych;
Wykształcenie techniczne;
Znajomość obsługi elektronarzędzi;
Znajomość obsługi komputera;
Samochód (najlepiej kombi i/lub z bagażnikiem dachowym);
Gotowość do wyjazdów służbowych;
Mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej Systemów Sygnalizacji Kradzieży;

Prezentacja firmy

W naszej firmie zajmujemy się projektowaniem i produkcją urządzeń... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis