CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2014), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor’s. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles, zatrudnia około 52 000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 370 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej strony www.cbre.com

Nasz dział zarządzania infrastrukturą biurową/przemysłową Global Workplace Solutions, z centralnym biurem przy ul. Krakowiaków 50 w Warszawie, aktualnie poszukuje dla naszych Klientów kandydatów na stanowisko:

Technik mobilny

Od: CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:

  • Wykonanie przypisanych usług serwisowych
  • Interwencyjne usuwanie i zabezpieczanie awarii i usterek
  • Ocena stanu technicznego urządzeń i instalacji budynkowych w powierzonej grupie obiektów
  • Przeglądy i działania prewencyjne
  • Dbałość o zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i satysfakcji klientów
  • Praca musi być wykonywana zgodnie z wymogami polityki BHP, upewniając się, że wszelkie nieprawidłowości i możliwości poprawy są zgłaszane przez Kierownika FM
  • Utrzymanie gruntownej wiedzy praktycznej dotyczącej usługi utrzymania infrastruktury Klienta
  • Utrzymywanie ścisłej współpracy ze wszystkimi partnerami serwisowymi, wewnętrznym zespołem i podwykonawcami
  • Zachowanie zasad dobrej praktyki rynkowej w odniesieniu do informacji o miejscu i serwisie oraz zmian organizacyjnych

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe, preferowane o kierunku budowlanym lub elektrycznym
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze infrastruktury technicznej budynków biurowych i użytku publicznego
  • Wiedza z zakresu ogólnie pojętej budowlanki, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, chłodniczych, wentylacyjnych, elektrycznych, wodnych
  • Znajomość przepisów prawnych zakresie eksploatacji budynków i instalacji elektrycznych
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Uprawnienia SEP do GR. I , II
  • Zdolność do pracy w warunkach podwyższonego stresu
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na wyznaczonym terenie zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienie B+E

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy