Technik/Młodszy Inżynier Kontroli Jakości

Henniges Automotive Prudnik sp. z o. o.

Prudnik, opolskie

Firma Henniges Automotive Prudnik Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie obsługi klienta
  • Prowadzenie reklamacji klienta
  • Audity wewnętrzne oraz klienta
  • Przygotowanie planu poprawy
  • Analiza wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość MS office (przede wszystkim EXCEL)
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów
  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane tą ofertą proszone są o wysłanie swojego CV poprzez przycisk poniżej.