Opis stanowiska pracy

Największy w Wielkopolsce oraz jeden z wiodących ośrodków ortopedycznych w kraju

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi

Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

poszukuje kandydatów do zatrudnienia na stanowiska:

technik medyczny (dla kandydatów posiadających wykształcenie kierunkowe - technik sterylizacji medycznej),

 dezynfektor (dla kandydatów z wykształceniem podstawowym, zawodowym lub średnim - kandydaci posiadający wykształcenie średnie mają możliwość podniesienia kwalifikacji i uzyskanie wykształcenia kierunkowego)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie narzędzi chirurgicznych do procesów mycia mechanicznego,
  • wykonywanie procesów dekontaminacji instrumentariów i zestawów narzędzi chirurgicznych metodami maszynowymi oraz manualnie,
  • przygotowanie roztworów roboczych środków dezynfekcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji wykonywanych procedur oraz obsługa programów komputerowych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum podstawowe/zawodowe, pożądane wykształcenie kierunkowe - technik sterylizacji medycznej lub wykształcenie średnie (możliwość podniesienia kwalifikacji),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w centralnej sterylizatorni lub na bloku operacyjnym,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy),
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz,
  • system dwuzmianowy (07:00-14:35 / 14:00-21:35 od poniedziałku do piątku),
  • możliwości rozwoju zawodowego, w tym możliwość uzyskania wykształcenia kierunkowego (technik sterylizacji medycznej) dla kandydatów posiadających wykształcenie średnie,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb w związku z pełnionymi obowiązkami,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Dokumenty wymagane od kandydatów:

  • CV.

Dane kontaktowe:

  • agnieszka.luleczka@orsk.ump.edu.pl
  • 61 831-03-14,
  • 61 831-03-22.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dyrektor Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego Szpitala Klinicznego im. W. Degi UM w Poznaniu z siedzibą w  Poznaniu przy ul. 28 Czerwca 1956 r. 135/147,  moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Pracownika Centralnej Sterylizatorni. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Prezentacja firmy

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi <br/>Uni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne