Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik mechatronik - pierwsza praca

Miejsce pracy: Warszawa

Bilfinger Industrial Services Polska, lider w branży utrzymania ruchu, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukuje osób zainteresowanych pracą w branży AKPIA. Dla osób najbardziej zaangażowanych i chętnych do dalszego zdobywania wiedzy, po roku pracy przy pomiarach fizykochemicznych możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika w branży AKPIA.

Oczekujemy:

- wiedzy z zakresu wykonywania pomiarów fizykochemicznych

- zainteresowania branżą elektryczną i AKPIA

- umiejętności pracy w zespole

- szukamy uczniów lub absolwentów szkół technicznych z na kierunku mechatronika i automatyka

Lub

- studentów IV, V roku i absolwentów studiów technicznych lub mechatronicznych

Zakres obowiązków:

- pomiary zanieczyszczenia przemysłowego

- obsługa układów pomiarowych monitoringu spalin

- pomiary fizykochemiczne pary, wody

- pomiary kondensatorów

- kalibracja analizatorów spalin, przetworników PH, układów detekcji CO

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników pracy

- pracę w środowisku przestrzegającym zasad BHP

- zdobycie doświadczenia w branży energetycznej

- dla najlepszych, po roku, możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika

- dofinansowanie studiów

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.