Centrum Nauki Kopernik
CENTRUM NAUKI KOPERNIK poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Technik- mechanik

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej wszystkich eksponatów edukacyjnych.
  • Naprawa, produkcja i montaż eksponatów Centrum Nauki Kopernik.
  • Współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce i rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Zapewnienie prawidłowej, terminowej realizacji powierzonych zadań.
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych prac.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika).
  • Praktyczna umiejętność obróbki skrawaniem oraz obsługi maszyn do obróbki skrawaniem - tokarki/frezarki.
  • Znajomość rysunku technicznego i metrologii warsztatowej.
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn.
  • Uprawienia SEP 1 Kv.
  • Wszechstronność techniczna – „złota rączka”.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość obsługi MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w kreatywnym zespole;
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Możliwość skorzystania z pakietu socjalnego (grupowego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty multisport).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji do dnia 02.03.2017 roku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.