Technik /Mechanik Utrzymania Ruchu

P.P.H.U. Nik-Pol Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • diagnostyka, wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • sprawowanie opieki nad parkiem maszynowym zakładu
  • nadzór nad infrastrukturą zakładu (instalacje)
  • montaż, instalacja, uruchomienie maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zautomatyzowanym zakładzie pracy
  • kursy dokształcające, adekwatne do danego stanowiska
  • dynamiczny rozwój
  • praca w zespole w trybie trzy zmianowym
  • atrakcyjne zarobki
  • umowa o pracę

Adres firmy:

Ruda Śląska dz. Nowy Bytom

UL.Chorzowska 58

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, zawodowe
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i automatyki (sterowniki falowniki)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia ministerialne grupy I (E1)
  • chęć rozwoju i nabywanie nowych umiejętności

Prezentacja firmy

Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Automatyka