Technik-mechanik specjalizacja: samochody ciężarowe i dźwigi/żurawie

Usługi Dźwigowe

03-489 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Usługi Dźwigowe - Jerzy Szczurowski zatrudni technika/mechanika samochodów ciężarowych i dźwigów/żurawi samojezdnych.

Zapewniamy:
- dobrze wyposażoną halę remontową (budynek ogrzewany z kanałem, na dwa pojazdy ciężarowe)
- narzędzia do przeprowadzania napraw
- narzędzia pomocnicze (gazy techniczne, migomat, kompresor itd)
- pomieszczenie socjalne (prywatna szafka, aneks kuchenny do dyspozycji podczas przerwy)
- samochód serwisowy
- bardzo dobre zarobki
- możliwość awansu (kierownik warsztatu)

Wymagania

Wymagania:
- sprawne przeprowadzanie napraw w samochodach ciężarowych lub dźwigach samochodowych na bazie lub w terenie.

Prezentacja firmy

Szczurowski - wynajem dźwigów i samochodów HDS<br/><br/>Firma \"S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive