Technik-Mechanik Serwisu Wózków Widłowych

Ampli HR

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy w zakresie serwisowania wózków widłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik-Mechanik Serwisu Wózków Widłowych/Kraków

Główne obowiązki:

  • Naprawa i konserwacja wózków widłowych z dojazdem do klienta,
  • Diagnostyka,
  • Dokonywanie bieżących napraw,
  • Montaż części.

Wymagania:

  • Doświadczenie w mechanice pojazdowej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia UDT – mile widziane,
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na dłuższy okres w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy i wsparcie techniczne.

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 - 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: KRAZ 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

Prezentacja firmy

Ampli HR to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych. Nasz zespół to wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne