Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy 3 mechaników z dyplomem technika BMW z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w serwisach autoryzowanych w Polsce lub za granicą

Praca na terenie Oslo przy naprawie marek BMW w serwisach autoryzowanych

Mile widziane zgłoszenia mechaników majaych doświadczenie w naprawie samochodów sportowych/ wyścigowych.

Warunki pracy:

Wynagrodzenie od 200 do 230 nok za godzinę brutto

Zakwaterowanie czekające na mechanika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach płatnymi 50% w dni powszednie oraz 100% w weekendy).

Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie CBA Fagformidling AS, następnie kontrakt na czas nieokreślony bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu (pomagamy zakładać norweskie konta w Norwegii);

Za wszystkich pracowników składamy podania na pozwolenie o prace (oppholdstillatelse) oraz skattekort ważny na dany rok;

Każdemu pracownikowi przydzielany jest przez pierwszych kilka miesięcy konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski mechanik, pomagający w codziennej pracy na warsztacie; Zatrudnienie w stolicy Norwegii Oslo oraz miastach przyległych;

Termin rozpoczęcia pracy:

Rozpatrywany indywidulanie miedzy warsztatem a mechanikiem. Najczesciej w ciagu 2 tygodnii od momentu podpisania umowy.

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe jako mechanik samochodowy, prawo jazdy kat. B, kilkuletnie oraz aktualne doświadczenie w zawodzie (w autoryzowanych serwisach). Znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego

 Dyplom technika BMW

Mile widziane:

Zgłoszenia mechaników znajdujących się na terenie Norwegii.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Pierwsza na 6 miesięcy następnie umowa na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 120PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy