Valeo Thermal Systems - Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika
Valeo
Niezależna grupa Valeo jest w pełni skupiona na projektowaniu, produkcji i sprzedaży komponentów, zintegrowanych systemów i modułów w branży samochodowej, jest jednym ze światowych liderów dostawców dla branży automotive. Na całym świecie, w 33 krajach zatrudnia ponad 111 000 Pracowników, którzy każdego dnia dzięki swojej energii i zaangażowaniu przyczyniają się do ciągłego rozwoju Valeo. Łącznie Valeo posiada blisko 190 zakładów produkcyjnych oraz 55 centra Badań i Rozwoju, co przyczynia się do realizowania jednej z głównych misji - tworzenie nowych, lepszych rozwiązań motoryzacyjnych.

Zakład w Skawinie jest największym na świecie zakładem Grupy Valeo specjalizującym się w samochodowych wymiennikach ciepła. Obecnie największe w Polsce centrum R&D zatrudnia blisko 200 wykwalifikowanych Inżynierów, biorących udział w projektach dla wielu krajów z całego świata.

Technik Laboratorium Metrologicznego

Lokalizacja: Skawina, Kraków

Nr Ref.: THS/Lab.M

Obowiązki:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych;
  • Analiza uzyskanych wyników;
  • Opracowywanie sprawozdań z przeprowadzonych testów;
  • Rozwój i doskonalenie metod badawczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyny współrzędnościowe;
  • Doświadczenie w obsłudze ramienia pomiarowego;
  • Mile widziana znajomość programu CMM Manager lub Modus;
  • Znajomość programu Power Inspect będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości pracy;
  • Dobre warunki pracy;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku w obrębie wysokich standardów pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.