Technik Kontroli Jakości

Willson & Brown

Warszawa, 02-273, mazowieckie

Od ponad 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami, a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Niemczech i Czechach.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Aby umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-273

Opis stanowiska:

• Bieżąca kontrola produkcji pod kątem zgodności wyrobów z dokumentację techniczną
• Raportowanie danych dotyczących parametrów jakościowych w procesie produkcji
• Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości
• Zapewnianie właściwego obchodzenia się z materiałami i wyrobami co zapewnia utrzymanie ich jakości

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane w firmie produkcyjnej
• Umiejętność czytania rysunków technicznych
• Mile widziana znajomość obróbki metalu i lakierowania
• Dokładność i cierpliwość
• Punktualność i sumienność w wykonywaniu obowiązków