Technik Kontroli Jakości

Progresso Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź

Główne zadania:

  • Kontrola wskaźników jakościowych,
  • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji,
  • Odpowiedzialność za jakość produkowanych wyrobów,
  • Kontakt z dostawcami, nadzór nad jakością dostaw i materiałów,
  • Tworzenie standardów jakościowych dla nowych produktów, modyfikacja istniejących.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakości, narzędzi pomiarowych, maszyn 3D,
  • Mile widziana znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości