Technik komunikacji (m / ż)

MUGLER AG

Niemcy - Amtsgericht Chemnitz, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Niemcy - Amtsgericht Chemnitz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace montażowe i serwisowe dla systemów stacjonarnej sieci telefonicznej
  • Montaż szafek i urządzeń inżynierii systemowej
  • Uruchamianie urządzeń telefonii stacjonarnej
  • Pomiary i lokalizowanie błędów
  • Prowadzenie dokumentacji i dzienników budowy

OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie
  • Długoplanową współpracę z dobrymi możliwościami awansu
  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, sprzęt bezpieczeństwa, transporter)
  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Intensywne wdrożenie w zaangażowanym, koleżeńskim i profesjonalnym zespole
  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

WYMAGANIA:

  • Ukończone wykształcenie techniczne w branży techniki komunikacji, telekomunikacji lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym
  • Mile widziane będzie praktyczne doświadczenie w zakresie techniki komunikacji
  • Zręczność manualna
  • Staranny oraz odpowiedzialny sposób pracy
  • Nieograniczona gotowość do wykonywania prac montażowych
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Z niecierpliwością oczekujemy na zgłoszenia. Prosimy o podanie w nich możliwego terminu rozpoczęcia pracy oraz oczekiwań odnośnie zarobków.

MUGLER AG