Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Jakości

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:

• Bieżąca kontrola jakości wejściowej, procesowej, wyjściowej,

• Szkolenia pracowników w zakresie jakości,

• Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji jakościowej,

• Tworzenie planów kontroli i nadzór na realizacją,

• Rozpatrywanie reklamacji Klienta

Wymagania

• Wykształcenie techniczne,

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

• Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomość rysunku technicznego,

• Znajomość przyrządów pomiarowych: suwmiarka, mikrometr, maszyn pomiarowych

• Znajomość narzędzi jakości - FMEA, MSA, PPAP, APQP oraz standardów ISO TS,

• Umiejętność szybkiego uczenia się,

• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Oferujemy:

• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

• interesującą i odpowiedzialną pracę

• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości