LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik/Inżynier napraw

Miejsce pracy: Tczew, Kwidzyn, Malbork, Starogard Gdański, Gdańsk
Nr ref.: 0027460
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• lokalizacja i diagnostyka usterek,
• analiza źródła usterek i propozycja zmiany w procesie produkcyjnym lub projekcie urządzenia
• dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika)
• doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych będzie atutem kandydata
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole

Oferta:

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole w jednej z największych firm na terenie Tczewa,

• merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
• umowę o pracę (bez pośredników)
• indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)
• nagrodę jubileuszową
• dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)
• dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)
• programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy
• pakiet socjalny: ’wczasy pod gruszą’, świadczenie ’choinkowe’, karta sportowa
• możliwość dofinansowania nauki oraz w 100 sponsorowane kursy zawodowe
możliwość awansów wewnętrznych
• najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.