Technik/Inżynier Elektryk

InterKadra Sp. z o.o.

Dobczyce, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za:
• usuwanie, analizę przyczyn powstawania usterek urządzeń i instalacji automatyki w przypadku wystąpienia awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych
• wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami
• zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych
• analiza dokumentacji maszyn, urządzeń i instalacji, instrukcji obsługi maszyn i obowiązujących procedur

Wymagania

Szukamy osoby, która:
• ma wykształcenie średnie/wyższe o profilu elektrycznym
• jest samodzielna, odpowiedzialna i dyspozycyjna
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziane uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji :grupa 1,2
• mile widziana książeczka sanepid

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis