technik / inżynier elektronik

Lars Lighting Sp. z o.o.

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Technik / Inżynier elektronik odpowiedzialny będzie za modyfikację, naprawę układów elektronicznych zasilaczy, sterowania stosowanych w inteligentnych oprawach LED. Aktywny udział w pracach zespołu R&D w zakresie uruchamiania nowych konstrukcji. Prace serwisowe w zakresie napraw opraw oświetleniowych na miejscu w zakładzie produkcyjnym jak i u klienta. Czynne wsparcie działu produkcji w zakresie montażu, definiowania procesów technologicznych.

Wymagania

- wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym
- minimum dwuletnie doświadczenie w naprawie / projektowaniu układów elektronicznych
- znajomośc układów przetwornic impulsowych
- doświadczenie w pracy w serwisie sprzętu elektronicznego mile widziane
- uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane
- dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w tym na czas nieokreślony;
- adekwatne wynagrodzenie do zaangażowania;
- przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole;
- możliwośc czynnego udziału w pracach zespołu w ramach międzynarodowych projektów badawczo-rozwojowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem inteligentnych opraw LED. Pozsiadamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis