Technik instalacji radiowych

Kamkas-Net

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma KAMKAS-NET powstała w 2013 roku. Zajmujemy się budową obiektów nadawczych na potrzeby telefoni komórkowej, utrzymaniem obiektów. Wykonujemy również obiekty dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Naszymi klientami są takie firmy jak WASKO S.A., Eltel Networks Telecom, Atem, Pirazmat, Emitel, AERO2, ITPP S.A.

Działamy na terenie całej Polski jak również krajów Unii Europejskiej.

Technik instalacji

Opis stanowiska:
Wykonywanie instalacji na potrzeby operatorów telefonii komórkowej.
Prace w zakresie utrzymania infrastruktury technicznej obiektów i sprzętu
Montaż konstrukcji
Instalacje elektryczne
Instalacje sieci światłowodowej

Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
Wykształcenie minimum średnie techniczne
Prawo jazdy kat B. (obowiązkowo)
Uprawnienia SEP (obowiązkowo)
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Umiejętność biegłej obsługi komputera
Umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu
Mile widziana znajomość sprzętu GSM/UMTS/LTE firm NSN, Huawei, Ericsson
Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów krajowych jak i zagranicznych
Mile widziane doświadczenie przy instalacjach światłowodowych, umiejętność spawania

Oferujemy:
Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia
Pakiet ubezpieczeniowy

Prezentacja firmy

Firma KAMKAS-NET powstała w 2013 roku. Zajmujemy się budową obiek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja