Opis stanowiska pracy

Charakterystyka pracy:
- serwisowanie usług w sieci teleinformatycznej: internet/tv/tel
- aktywacja i serwisowanie usług abonenckich
- instalacja urządzeń dla sieci teleinformatycznej
- zarządzanie i konfiguracja urządzeń w sieci teleinformatycznej

Miejsce pracy:
- Murowana Goślina
- Poznań

Wymagania stawiane kandydatowi:
- znajomość protokołu IP i sieci LAN/WAN na poziomie średniozaawansowanym
- znajomość działania sieci radiowych na poziomie średniozaawansowanym
- mile widziana podstawowa znajomość systemu Linux oraz Mikrotik
- wykształcenie minimum średnie
- podstawowa znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:
- stabilność zatrudnienia
- możliwość rozwoju w zakresie problematyki sieci heterogenicznych

Prezentacja firmy

Firma KOMSTER Sp. z o.o. powstała 19 kwietnia 2001 na bazie spółk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja