Cyclad Sp. z o.o.

Technik Informatyk

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Piaseczno

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie dla użytkowników wewnętrznych w ramach aplikacji biurowych i innych     urządzeń,
  • Rozwiązywanie eventów z GLPI w zgodzie z obowiązującymi procedurami,
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i aplikacji,
  • Zarządzanie profilami i kontami użytkowników w oparciu o procedury i zalecenia     Administratorów Systemów,
  • Instalacje i konfiguracje urządzeń, zarówno hardware, jak i software,
  • Diagnostyka sprzętu i kontakt z firmami serwisującymi
  • Inwentaryzacja sprzętu w GLPI,
  • Praca na 2 zmiany

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości urządzeń informatycznych,
  • Praktycznej znajomości programów MS Windows i MS Office,
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Rzetelności w wykonywanych obowiązkach

Mile widziane

  • Wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.