Opis stanowiska pracy

• Bieżąca obsługa oraz naprawa matryc,

• Obsługa maszyn skrawających (tokarka, frezarka),

• Obsługa wiertarki,

• Wykonywanie prac ślusarskich,

• Współpraca z technikami procesu.

Wymagania

• Praktyczna znajomość obsługi wtryskarek,

• Umiejętność pracy w grupie,

• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Przyjazną atmosferę w pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,

• Pracę w międzynarodowym środowisku,

• Możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych pomysłów.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) ".

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji