Praca.farmacja.pl

Technik Farmacji

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z modernizacją wrocławskiej apteki znajdującej się na Grabiszynku, poszukujemy kandydatów na poniższe stanowisko pracy:

Technik Farmaceutyczny

Od kandydatów oczekujemy:
• Wykształcenie: Technik Farmacji
• Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
• Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
• Umiejętność nawiązywania kontaktu
• Odpowiedzialność i uczciwość

Naszym Pracownikom zapewniamy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w profesjonalnym zespole
• Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe
• Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Zakres obowiązków
• Sprzedaż produktów leczniczych, suplementów diety i wyrobów medycznych
• Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami apteki
• Współpraca z kierownikiem apteki w zakresie prawidłowego funkcjonowania apteki.
• profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
• wykonywanie leków recepturowych
• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.