Technik farmacji! Od zaraz!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25034
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

- praca w magazynie leków psychotropowych

- przygotowywanie i kontrola realizowanych zamówień

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Oczekiwania:

 - potwierdzone kwalifikacje zawodowe

- gotowość do podjęcia pracy tylko na zmianę popołudniową

- mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy w zawodzie

Oferta:

 - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- stałe zatrudnienie w strukturach firmy po okresie próbnym

- atrakcyjną stawkę godzinową

- możliwość rozwoju i awansu

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)