Opis stanowiska pracy

DR ZDROWIE S.A. to wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku farmaceutycznym.

Strategia Spółki koncentruje się na organizowaniu aptek w obiektach wielko powierzchniowych, centrach handlowych. Pracujemy w systemie równoważnego czasu pracy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników.

Sieć aptek DR ZDROWIE S.A. zatrudni osobę na stanowisko: TECHNIK FARMACJI / MAGISTER FARMACJI
Miejsce pracy: SOSNOWIEC
Region: ŚLĄSKIE

Praca na tym stanowisku polega na:

  • profesjonalnej i rzetelnej obsłudze pacjenta
  • prawidłowym przyjmowaniu i realizowaniu recept oraz preparatów bez recepty
  • analizie terminu ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • dbaniu o pełną dostępność asortymentu na stanowisku aptecznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia farmaceutycznego
  • samodzielności i skuteczności w działaniu
  • dyspozycyjności, obowiązkowości
  • znajomości programu Kamsoft (mile widziana)
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

To co napędza nas do działania, to uśmiech naszych klientów. Ich ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia