VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Elektryk

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych;
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

WYMAGANIA:

  • Znajomość budowy i doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych;
  • Wykształcenie techniczne- średnie lub zawodowe- w dziedzinie elektryka;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę pełną wyzwań, w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Dobre warunki pracy i szeroki pakiet świadczeń socjalnych, w tym opieka medyczna, ubezpieczenie NNW oraz karta Multisport;
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.