Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/6130

Obowiązki:

Firma zajmująca się utrzymaniem technicznym nieruchomości poszukuje dwóch osób na stanowisko technik utrzymania ruchu - elektryk. Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należało:

Dbanie o stan techniczny powierzonych nieruchomości ( sklepy LIDL na terenie Podkarpacia)
prace elektryczne
prace hydrauliczne
prace ogólnobudowlane
Praca w wymiarze 8 godzinnym na zasadach serwisu mobilnego z dojazdem do klienta.

Wymagane prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia elektryczne E do 1 kV, ogólne zdolności manualne , obsługa podstawowych elektronarzędzi.

Okres próbny wynosi 3 miesiące.

Po okresie próbnym umowa o prace.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • KONSERWATOR - ZŁOTA RĄCZKA Z UPRAWNIENIAMI SEP DO 1 KV (EKSPLOATACJA) ORAZ PALACZA - KONSERWATORA KOTŁÓW I INSTALACJI CO
  • KURS: SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV)
  • PRAWO JAZDY KAT. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: SIEMIEŃSKIEGO 20/60, 35-234 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy