Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem opraw oświetleniowych, które trafiają do Klientów z ponad 100 krajów na całym świecie. Tworzymy nowe technologie, wyznaczamy trendy, posiadamy własne zakłady produkcyjne na terenie Polski oraz kompleksowe zaplecze do realizacji najbardziej śmiałych i nowatorskich wizji w obszarze oświetlenia.

Aplikuj i już dziś stań się częścią naszego zespołu ludzi kreatywnych, odważnych i samodzielnych, którzy lubią wyzwania, są otwarci na nową wiedzę oraz potrafią kreować rzeczywistość wokół siebie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik elektryk

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. GK/SA/29/2018

Podczas pracy w ES-SYSTEM będziesz odpowiedzialny za:

  • prace serwisowe w zakresie robót elektroinstalacyjnych i montażu opraw oświetleniowych,
  • wykonywanie ekspertyz elektroniki/wkładów LED/akumulatorów/modułów awaryjnych,
  • wykonywanie prac reklamacyjnych oraz konserwacyjnych w obiektach klientów ES SYSTEM,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz raportów z prac serwisowych.

Żeby odnieść sukces i razem z nami kreować innowacyjne rozwiązania w branży oświetlenia, potrzebne jest:

  • wykształcenie średnie techniczne – elektrotechnika, elektryka,
  • doświadczenie w obsłudze instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, projektów i rysunków technicznych,
  • znajomość technologii LED będą dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia SEP „E” do 1kV lub brak przeciwwskazań do ich uzyskania,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do częstych wyjazdów na terenie kraju.

Brzmi fajnie?

Aplikuj! A będziesz miał szansę na:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz bardzo dobre warunki finansowe,
  • ciekawą pracę w dynamicznym i otwartym zespole,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, szkolenia),
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym producentem opraw oświetleniowych, które trafia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria