Opis stanowiska pracy

Centralny Szpital Kliniczny UM zatrudni technika elekroradiologii do Zakładu Radiologii

Oferujemy:

pracę na nowoczesnej aparaturze rtg, ct, mr, densytometr, mobilne ramiona rtg typu C, Hybryda.
możliwości rozwoju , szkoleń,
długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
mila i przyjazna atmosferę
Oczekiwania:

wykształcenie min. średnie, ukończone policealne studium zawodowe – preferowane wykształcenie licencjackie lub magisterskie z zakresu elektroradiologii;
preferowane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku technika rtg;
ukończone szkolenie z zakresu ochrony radiologicznej Pacjenta;
dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, podzielność uwagi, komunikatywność, solidność, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy