Technik Elektroradiolog

Scanmed S.A.

Ełk, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Ełk

Zakres zadań i obowiązków:

  • Obsługa urządzeń wykorzystujących źródła promieniowania jonizującego/rentgenowskiego lub wytwarzające promieniowanie jonizujące/rentgenowskie i innych urządzeń medycznych znajdujących się w Pracowni Hemodynamicznej
  • Pomoc lekarzowi i pielęgniarce hemodynamicznej podczas badania, podawanie sprzętu
  • Opieka podczas badania nad pacjentami zgłaszającymi się do Pracowni Hemodynamicznej
  • Obsługa komputera podczas badania

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność oraz chęć pracy z ludźmi
  • Miłe usposobienie

Oferujemy

  • Możliwość kształcenia, rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.