Opis stanowiska pracy

- kontrola jakości montażu SMT i przewlekanego
- uruchamianie i testowanie sprawności urządzeń elektronicznych
- diagnozowanie i naprawianie usterek w wadliwych urządzeniach

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie elektroniczne,
- dobra znajomość zagadnień z zakresu elektroniki (elementy bierne i półprzewodnikowe)
- umiejętność rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu elektroniki
- rozumienie dokumentacji technicznej (schematy ideowe, rysunki techniczne..),
- umiejętność pracy z przyrządami pomiarowymi (multimetry, oscyloskopy, generatory),
- dobra umiejętność lutowania elementów SMD i THT,
- dokładność i staranność oraz dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera

Prezentacja firmy

QUASAR ELECTRONICS zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji