Opis stanowiska pracy

W zawiązku z otwarciem nowego centrum napraw w Tarnowskich Górach
poszukujemy Techników elektroników na stanowisko – serwisant mobilnych urządzeń skanujących drukarek etykiet oraz systemów kasowych (POS)

Zatrudnienie na umowę o prace
Opis stanowiska pracy:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawę i serwis mobilnych terminali do zbierania danych oraz skanerów kodów kreskowych
Oferujemy:
- Pracę na umowę stałą w firmie będącej liderem branży rozwiązań AUTO-ID

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektronicznym
- Zdolności manualne, dokładność , solidność
- Samodzielności w działaniu , kreatywność
- Umiejętność precyzyjnego lutowania , oraz naprawy elektroniki(SMD) - Znajomość topografii komputerowej
Wymagane :
Wykształcenie w kierunku elektronik ,praca na podobnym stanowisku !

Prezentacja firmy

Weilandt Elektronik<br/>Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. Za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems