CAMSAT

Technik elektronik

Od: CAMSAT
Miejsce pracy: Solec Kujawski ,Toruń , Bydgoszcz

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Inżynieria

Jeśli szukasz rozwijającej pracy w firmie dynamicznej firmie dowodzącej, że „Polak potrafi” zgłoś się do nas.

Camsat – to wiodący producent bezprzewodowych systemów transmisji wideo przeznaczonych do telewizji przemysłowej CCTV. Nasz zespół specjalistów opracowuje rozwiązania cenione w branży przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy i coraz szerszej sieci dystrybucyjnej w Polsce i na świecie.

Zadania:

  • montaż podzespołów elektronicznych przewlekanych oraz SMD,
  • montaż mechaniczny oraz uruchamiania urządzeń,
  • lutowanie powietrzem oraz lutowanie układów miniaturowych SMD.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie: elektronika, elektrotechnika lub pokrewne,
  • sumienność,
  • chęć samorozwoju,
  • determinacja w działaniu,
  • kreatywność w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • prezentacja dotychczas złożonych i uruchomionych urządzeń,
  • znajomość zagadnień radiowych wysokich częstotliwości,
  • znajomość zagadnień EMC,
  • doświadczenie w montażu i uruchamianiu CCTV / alarmów,

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • realizację różnorodnych nowatorskich projektów w dziedzinie elektroniki,
  • stabilną posadę z możliwością rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy umowę o pracę szkolenia.
CAMSAT