Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Technik - Elektronik

Miejsce pracy: Poznań

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, uznany dostawca sprzętu elektrycznego. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: bliskie okolice Poznania

Zadania:
- Analiza błędów i diagnostyka usterek w sprzęcie elektronicznym;
- Napraw i modyfikacja urządzeń z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi;
- Proponowanie nowych rozwiązań w celu poprawy działania urządzeń;
- Udział w szkoleniu operatorów;
- Bliska współpraca z produkcją i działem utrzymania ruchu;

Korzyści:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Umowa o pracę;
- Profesjonalne szkolenia;
- Bogaty pakiet benefitów.

- Wykształcenie średnie o profilu technicznym;
- Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- Wiedza nt. elektroniki;
- Praktyczne umiejętności lutowania THT i SMD;
- Znajomość takich narzędzi, jak: oscyloskop, suwmiarka;
- Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- Samodzielność, zaangażowanie, umiejętność współpracy w zespole;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.